Myjnia fryzjerska w profesjonalnym salonie fryzjerskim

Udostępnij

Mycie włosów to dla wielu kobiet najbardziej relaksujący moment podczas wykonywania stylizacji. W zapewnieniu komfortu zarówno stylistce, jak i klientkom, służy myjnia fryzjerska. Ten charakterystyczny element salonu naprawdę przykuwa wzrok i potrafi zrobić imponujące pierwsze wrażenie, jeśli jej wygląd przywołuje na myśl wygodę i profesjonalizm. 

Od wyboru do koloru, czyli jaką myjnię fryzjerską kupić?

Po pierwsze - kształt. Podstawą dobrej myjni jest komfort siedzenia. Obecnie wiele z nich posiada profilowane siedzisko. Należy pamiętać, że podczas zabiegu mycia głowy w salonie fryzjerskim pozycja, w której znajduje się klient lub klientka, nie jest naturalną postawą siedzącą. Rolą mebla jest zminimalizowanie dyskomfortu dostarczanego przez odchylenie szyi i głowy do tyłu. Kolejnym atutem, który pozwoli bez przeszkód cieszyć się z masażu głowy, są podłokietniki. Ten z pozoru nieistotny element dopełnia kształt myjni fryzjerskiej i pozwala na swobodną pozycję i relaks. Wraz z siedziskiem są podstawą uzyskania maksymalnego komfortu w trakcie mycia. Eleganckie modele posiadają chromowane podłokietniki, pasujące do wielu koncepcji wnętrz. 
Klientki mogą poczuć się jak w domu, na sofie przed ulubionym serialem, dzięki myjni posiadającej regulowany podnóżek. Obecnie istnieje wiele salonów, które nie ograniczają się tylko do pielęgnacji włosów, a ich misją jest dostarczenie odwiedzającym uczucia maksymalnego odprężenia. Często wybieranym wariantem jest wtedy myjnia z masażem wibracyjnym. Dla większości będzie to na pewno element pozytywnego zaskoczenia. 

myjka AYALA

Perfekcyjne wnętrze i komfort pracy 

Myjnia to nie tylko gwarancja wygody klientek, ale także komfort i przyjemność pracy stylistek. Dobór myjni fryzjerskiej do salonu to kwestia, na którą należy poświęcić czas jeszcze przed udostępnieniem go spragnionym nowych fryzur. Przy zakupie mebla dobrze jest zatroszczyć się o kilka aspektów, które zapewnią maksymalną efektywność jego użytkownikom. Ważne jest, aby myjnia miał możliwość podłączenia z wielu stron, żeby przy późniejszej ewentualnej zmianie aranżacji wnętrza i remontach myjnia nadal pozostała funkcjonalna. Kolejnym znaczącym elementem jest kolumna myjąca znajdująca się z tyłu fotela. Jak mieć wszystko pod ręką? Najlepiej wybrać model, który będzie posiadał półki, żeby zoptymalizować ilość ruchów potrzebnych na umycie włosów - wraz z nałożeniem odpowiednich kosmetyków i preparatów. 

Stylowa i funkcjonalna myjnia powinna być dopasowana do wnętrza salonu. Większość modeli posiada szeroki wybór kolorów tapicerki. Niektóre obicia są pikowane lub lakierowane. Forma powinna współgrać z ogólnym zamysłem pomieszczenia. Istnieje wiele wariantów o futurystycznym kształcie, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Jednym z kluczy do sukcesu firmy jest kreatywnie urządzony salon.   

Komentarze (0)

Zostaw komentarz