SEOxSTUDIO – nowe narzędzie do pozycjonowania stron internetowych

Udostępnij

W dobie rozwoju rynku e-commerce agencje marketingowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Wiele sklepów chce poprawić jakość SEO na swoich stronach. Oznacza to, że specjaliści w pozycjonowaniu są wyjątkowo mocno zapracowani. Z tego powodu SEOxSTUDIO postanowiło stworzyć narzędzia do SEO, które ułatwiłyby codzienną pracę pozycjonerów.

Optymalizacja stron internetowych to długoterminowy proces, który wymaga dużych pokładów wiedzy. Aplikacja może ułatwić codzienną pracę ze względu na funkcje, jakie oferuje. Dzięki niej możemy wygenerować audyt SEO; metatagi na bazie ustalonych kryteriów, frazy kluczowe, mapę strony. Znajdziemy także generator robots.txt.

Warto podkreślić, że narzędzia te są darmowe. Praca nad stronami internetowymi wymaga wiele pracy, a pozytywnych efektów nie da się uzyskać bez stosowania programów, które udzielą nam cennych informacji. Z tego powodu SEOxSTUDIO warto dać szansę, ponieważ zerowym kosztem możemy usprawnić naszą pracę.

Kolejnym atutem jest duża prostota. Narzędzie jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu jego obsługa nikomu nie będzie sprawiać problemu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób początkujących, które nie wiedzą, w jaki sposób wykonać pewne czynności. Usługa oferowana przez SEOxSTUDIO może przypaść do gustu również klientom agencji marketingowych, którzy chcieliby nadzorować pracę pozycjonerów.

W tej chwili z narzędzia możemy korzystać jedynie w trybie online, jednak w planach jest również utworzenie wersji offline.

Polecamy, aby również sprawdzić blog o pozycjonowaniu: https://blog.seoxstudio.pl/

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz