Królowe życia

Udostępnij

fot. styl.fm

"Królowe życia" to program (telenowela dokumentalna) emitowany w telewizji TTV od 2016 roku. Ukazuje od środka losy bogatych ludzi z Dolnego Śląska, którzy żyją zgodnie z własnymi zasadami. Bohaterowie to ludzie sukcesu, nie mający nic wspólnego z przeciętnością i nudą. Idą przez życie pod prąd. Dlatego też wzbudzają u widzów różne odczucia - od podziwu po falę krytyki. Nie zmienia to faktu, że oglądający nieustannie od kilku lat śledzą życie swoich ulubionych bohaterów, a oni, bez względu na opinie, dążą do realizacji założonych celów.

Dagmara

Widzowie postrzegają Dagmarę Kazimierską jako bardzo tajemniczą osobę, ponieważ nie ujawnia, ile tak naprawdę ma lat. Postanowiła zostawić komfortowe życie w Stanach i wrócić do rodzinnego miasta - Kłodzka. Tutaj realizuje swój biznes i buduje własne imperium. Bywa twarda i bezkompromisowa, ale to kobieta o gołębim sercu. Potrafi również wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. W programie oglądać można także jej syna Conana, którego Dagmara stawia na pierwszym miejscu. Aktualnie Dagmara walczy o powrót do zdrowia po wypadku samochodowym.

Rafał i Gabriel

Gabriel Seweryn to właściciel pracowni modowej w Głogowie, w której projektuje i szyje futra. Niewątpliwie uwielbia swoją pracę, a jego ubrania noszą gwiazdy i celebryci. To zagorzały pasjonat sztuki i dobrego stylu. Związany był z Rafałem Grabiasem, z którym wspólnie zwiedzali świat i spędzali czas z najbliższymi. Pierwsze rozstanie panów miało miejsce pod koniec lata 2019 roku, kiedy to bohaterowie zakończyli swój kilkunastoletni związek. Postanowili jednak dać sobie jeszcze jedną szansę, ale niestety nie udało się.

Iza

Izabela Macudzińska dała się poznać widzom w czwartym sezonie "Królowych życia" i w szybkim tempie zyskała ogromną rzeszę fanów. Ludzie uwielbiają ją za jej wesołe podejście do życia i wspaniałą osobowość. Na co dzień Izabela to bizneswoman, matka, a od niedawna również żona, która potrafi pogodzić życie prywatne z zawodowym.

Kasia

Kasia z Oławy to postać niezwykle emocjonująca przede wszystkim dlatego, że nie kryje się ze swoją miłością do medycyny estetycznej. Jej główną inspiracją są Kardashianki, a Kasia wprost uwielbia krągłości. Otwarcie przyznała się do operacji plastycznej w Stambule. Podczas zabiegu odessano jej tłuszcz z brzucha, a następnie przeszczepiono w pośladki i biodra. Kasia okupiła operację wieloma cierpieniami. Mieszka z matką i córką, a łączy je nietuzinkowa więź rodzinna.

Nowa bohaterka

W siódmym sezonie do obsady "Królowych życia" dołączyła pięćdziesięcioletnia królowa Adrianna. To właścicielka butiku z Wrocławia, która wcześniej mieszkała w Niemczech. Tam pozostawiła swoich synów. To postać bardzo wyrazista i ekscentryczna. Jest tak ogromną miłośniczką tatuaży, że na dzień dzisiejszy pokrywają one aż 95% jej ciała.

Na czym zatem polega fenomen "Królowych życia"? Program z pewnością należy traktować jako zjawisko popkulturowe. Powodem, dla którego przyciąga on miliony widzów przed telewizory, jest to, że śledzenie życia obcych ludzi pozwala nam zapomnieć o własnych problemach. Ponadto, "Królowe życia" udowadniają, że bycie wyrazistą i nietuzinkową osobą, nie prowadzi do odrzucenia przez społeczeństwo. Życie uczestników udowadnia, że wierność własnym zasadom niejednokrotnie ułatwia osiągnięcie życiowego sukcesu

Komentarze (0)

Zostaw komentarz