Michał Szpak - koncerty 2021. bilety na Freedom Tour, daty, miejsca

Udostępnij

O Michale Szpaku jest ostatnio głośno w całej Polsce. Jego kontrowersyjny występ na Polsat SuperHit Festiwal 2021 sprawił, że o Szpaku zrobiło się bardzo głośno. Okazuje się jednak, że to nie koniec jego artystycznego manifestu. Wiele osób nie wie, że jakiś czas temu zapowiedział on swoją trasę koncertową Freedom Tour. Co wiemy na jej temat? 

Michał Szpak rozpoczyna trasę koncertową

Po krótkiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powróci do śpiewania dla swoich fanów. Choć trasa Freedom Tour została ogłoszona kilka tygodni temu, wiele osób o niej nie wiedziało. Jak będą wyglądały koncerty Michała Szpaka? - Michał Szpak jest częścią trasy Freedom Tour i promuje wolność, miłość, otwartość i równość. Wolność słowa jest znakiem rozpoznawczym kariery Michała Szpaka od samego początku. Na tym wydarzeniu będzie można posłuchać na żywo najbardziej lubianych piosenek Michała. Usłyszymy nowe aranżacje piosenek artysty w luźnym, letnim wydaniu. Nie zabraknie również coverów światowych hitów. - Opis wydarzenia dostępny jest na stronie biletyna.pl. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? To wszystko znajdziesz poniżej.

>>> Michał Szpak - dowiedz się o nim więcej! <<<

Michał Szpak - Freedom Tour

Michał Szpak - Freedom Tour. Daty i miejsca

  • 16.07 - Kołobrzeg - Amfiteatr w Kołobrzegu
  • 24.07 - Poznań - SkwerPlay
  • 31.07 - Warszawa - Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 15.08 - Sopot - Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
  • 31.08 - Szczecin - Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna (dwa koncerty)
  • 10.09 - Bielsko-Biała - Bielskie Centrum Kultury (dwa koncerty)
  • 11.08 - Cieszyn - Teatr im. A. Mickiewicza (dwa koncerty)
  • 18.09 - Wrocław - Teatr Muzyczny Capitol (dwa koncerty)

Freedom Tour - Michał Szpak Bilety i ceny

Bilety na Freedom Tour kosztują 90 złotych. Można je znaleźć na wielu stronach internetowych, które zajmują się sprzedażą biletów na koncerty, takich jak biletna.pl czy ebilet.pl. Na stronach tych można również sprawdzić godziny rozpoczęcia poszczególnych koncertów. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz