Smartfony Apple iPhone - marka dla najlepszych

Udostępnij

Smartfon jest dla większości społeczeństwa niezbędnym urządzeniem, ułatwiającym nam w ogromnym stopniu życie codzienne. Już dawno jego najważniejszą funkcją przestało być tylko dzwonienie. Kontakt z ludźmi opiera się teraz głównie na Social Mediach, a smarfony są idealnym sprzętem do ich obsługi. Którą firmę możemy mianować liderem wśród smartfonów? I dlaczego jest to Apple?

Smartfony Apple

Amerykańska firma Apple to jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów na całym świecie. Marka projektuje i produkuje elektronikę użytkową, a także oprogramowania. Apple założyli Steve Wozniak, Steve Jobs i Ronald Wayne 1 kwietnia 1976 roku. Siedziba firmy znajduje się w Cupertino w Kalifornii. Kultowy design i nietypowe kampanie reklamowe, sprawiły iż marka wybiła się spośród konkurentów. Magazyn "Forbes" uznał ją za najsilniejszą światową markę w 2012 roku.

Niewiele innych producentów może się równać z gigantem zza oceanu. Czym wyróżnia się iPhone spośród konkurencji? Przede wszystkim funkcjonalnością, minimalnym wyglądem, prostotą w obsłudze, a także ergonomicznością. Jak wiadomo wysoka jakość musi się liczyć z wysoką ceną. Jednak w tym przypadku jest to inwestycja w sprzęt najwyższej klasy i to na długie lata.

System iOS

iPhony to smartfony z wbudowanym systemem iOS. Wielkiej sławy firma systematycznie wypuszcza na rynek technologiczny nowe edycje swoich smartfonów – iPhone 6, 6s, 7, 7 Plus, itd. Każda premiera nowych wynalazków lub modernizacji wydanych już modeli, jest wyczekiwana przez miliardy fanów jabłuszka na całym globie ziemskim. Produkty Apple są tak pożądane wśród wielu, ponieważ są postrzegane jako telefony doskonałe. Opinia ta króluje nawet wśród największych i najbardziej obeznanych fanów nowinek technologicznych.

iPhone

iPhone - który model jest dla Ciebie?

Do wyboru mamy wiele modeli, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników niewielkich i poręcznych telefonów idealny byłby iPhone SE, z kolei fani większych urządzeń zakochają się w iPhonie 6s. Prawdziwym koneserom polecamy iPhone 7.

Jakie zalety sprawiają, że smartfony Apple są tak często wybierane, a firma osiągnęła ogromny sukces? Jednymi z najbardziej interesujących i przydatnych funkcji są:
- nagrywanie ekranu oraz rejestrowanie rozmów z FaceTime,
- pisanie jedną ręką, za pomocą jedynie kciuka,
- odtwarzanie plików FLAC, czyli formatu, który cechuje się brakiem kompresji i zapewnia najlepszą jakość odsłuchiwanej muzyki i krystaliczny dźwięk,
- skanowanie kodów QR za pomocą aparatu bez instalowania dodatkowej aplikacji,
- polepszenie komunikacji z wirtualną asystentką Siri; nowa funkcja Siri Translate, czyli szybkie tłumaczenia.

Apple to marka, która jest fenomenem wśród urządzeń elektronicznych i zdobyła szturmem cały świat. Niejeden prawdziwy miłośnik smartfonów skusi się na urządzenia z logo ugryzionego jabłka. A każdy, kto raz użyje iPhona, uzależni się od niego i nie będzie umiał sobie wyobrazić użytkowania telefonów innych producentów. Więcej na stronie sklepu dragonist.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz