Płytki Equipe

Udostępnij

Wiele osób szuka odpowiedniego sposobu na wykończenie własnego pokoju czy też kuchni. Można to oczywiście zrobić, wykorzystując przy tym wiele różnych metod. Jeśli ktoś chce jednak, aby całość wyglądała schludnie oraz efektywnie, warto zdecydować się na skorzystanie z płytek hiszpańskich Equipe. Cechują się oryginalnym kształtem oraz ponadczasową wzorzystością. Tym samym sprawdzą się w wielu pomieszczeniach, można układać je zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Płytki odznaczają się także najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Zainteresowani mogą z kolei przeznaczyć swoje środki na trzy podstawowe kolekcje płytek Equipe, wśród których są: Hexatile, Rhombus oraz Inmetro. Co najważniejsze takie płytki są dostępne w kilku kolorach: kremowym, białym czy też szarym.

Płytki Equipe - odrobina historii

Firma zajmująca się produkcją wyżej wskazanych płytek powstała w 1999 roku. To bardzo popularna firma o nazwie Equipe Ceramicas SL, która rozwija się z roku na rok. Słynie z produkcji płytek ściennych oraz podłogowych. Wartość firmy opiera się nie tylko na nowoczesnym wzornictwie, ale też na najwyższej klasy wykonaniu i precyzji. Płytki są w stu procentach dostosowane do obecnych wymagań klientów, dzięki czemu można z ich pomocą zaaranżować własne wnętrza.

W 2017 roku firma została włączona do specjalnego programu o nazwie Cepyme500, który miał na celu wyłonienie najlepszych firm, które rozwijają swój biznes, a ponadto bazują na innowacyjności, międzynarodowej projekcji oraz niecodziennych rozwiązaniach. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 150 pracowników, a poszczególne kolekcje znane są prawie na całym świecie. Główne rynki zbytu to Europa oraz Ameryka.

Jak konkretnie prezentują się płytki Equipe?

Niepowtarzalnym atutem płytek Equipe jest to, iż mogą występować w rozmaitych wersjach, a konkretniej w matowej lub też poler. Dzięki temu ich dopasowanie do aranżowanego wnętrza przebiega sprawnie oraz całkowicie bezproblemowo. Istotne jest oczywiście to, że takie płytki mogą dopasować do wielu różnych pomieszczeń, nadając im przyjemnego i oryginalnego klimatu. Tym samym wnętrza zostaną zdecydowanie odmienione. Z poszczególnymi odmianami płytek można zapoznać się m.in. za pośrednictwem Internetu, aby móc je swobodnie przeanalizować i wybrać dla siebie oraz swoich bliskich zdecydowanie najlepsze produkty, które pomogą wyjątkowo zaaranżować wybrane wnętrza.

Zobacz pełną ofertę płytek Equipe na https://modnalazienka.pl/ >>

Firma oferuje swoim klientom nie tylko najwyższą jakość materiału, ale też modny wygląd płytek. Bardzo istotne jest to, że konkretne rozwiązania z pewnością sprostają oczekiwaniom poszczególnych klientów. Jeśli ktoś chciałby modnie i stylowo zaaranżować własne pomieszczenia, powinien zdecydować się na wybranie płytek hiszpańskich Equipe. Tym samym inwestuje się w bardzo szeroki wachlarz możliwości. Płytki świetnie dopasują się do mebli, niezależnie od tego, jakie posiadają kolory, ponieważ klienci mogą wybrać taki kolor płytek, jaki uznają za stosowne. Różnorodność wyboru to w tej kategorii zdecydowanie jeden z największych plusów. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz