Automatyzacja procesów tłumaczeń

Udostępnij

W dzisiejszych czasach biura tłumaczeń pracują w pocie czoła, aby dostarczyć klientowi dobre tłumaczenie w jak najkrótszym czasie. Biegła znajomość języków to nie wszystko, aby ułatwić pracę tłumaczom. Ważne jest także posiadanie odpowiedniego narzędzia, które pomoże w szybkiej i dokładnej translacji. Idealnym rozwiązaniem jest XTRF - narzędzie do zarządzania procesami w firmach tłumaczeniowych. 

Jakie są zalety tego systemu? 

Zakres działania XTRF obejmuje takie rzeczy jak zarządzanie projektami tłumaczeń - ułatwia nam pracę nad zleceniami, jeżeli pracujemy nad kilkoma projektami na raz. Narzędzie umożliwia także zarządzanie bazami klientów i podwykonawców, fakturowanie zleceń, wsparcie sprzedaży, zarządzanie plikami tłumaczeń i wiele innych. Pracując na tym oprogramowaniu będziemy mieli zawsze ład i porządek w dokumentacji, dzięki czemu tłumaczenie będzie zdecydowanie przyjemniejsze.

Zaoszczędzony czas dzięki automatyzacji procesów tłumaczeń XTRF

Oprogramowanie XTRF pozwala zautomatyzować nam niektóre czynności, dzięki czemu nie będziemy ich musieli wykonywać ręcznie. Warto wspomnieć, że program nie zastąpi człowieka, ale pomoże mu w niektórych rzeczach, dzięki czemu tłumacz przetłumaczy więcej tekstów w krótszym czasie. Program wykonuje za nas wszystkie działania, które się cały czas powtarzają, co może znacznie ułatwić pracę tłumacza. Tworzenie struktur katalogów dla wyceny i projektu tłumaczeń pozwoli nam wypełnić od razu treść oferty oraz sprawi, że nie trzeba budować wszystkiego od zera. Workflow - czyli automatyczny przepływ dokumentów pozwala na szybkie załatwienie formalności na linii klient - biuro, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, który możemy przeznaczyć na właściwą pracę. Tłumacz nie musi się martwić o wysyłkę faktury do klienta, ponieważ program to może zrobić sam. Funkcja automatycznego składania zamówień pozwala na łatwe ich wykonywanie.  

XTRF

Dzięki XTRF i jego procesom automatyzacji tłumaczeń możemy uniknąć robienia wielu rzeczy i skupić się na ważniejszych rzeczach. Program zrobi to za nas, a my będziemy mieli pewność, że wszystko działa jak należy. Narzędzie posiada także ogrom przydatnych funkcji, które pozwalają nam zarządzać bazą klientów lub bazą tłumaczy, którym możemy przypisać specjalizację. Program umożliwia łatwy dostęp do analizy finansowej, dzięki czemu możemy monitorować przepływ pieniędzy. Dostęp do szybkiej korespondencji z klientami będzie nam pozwalał na konsultowanie tłumaczonego tekstu.

Dla kogo jest XTRF?

Narzędzie do zarządzania tłumaczeniami XTRF jest idealnym rozwiązaniem dla wszelkich biur tłumaczeniowych. Trzy warianty cenowe są przeznaczone dla małych, średnich i dużych zespołów. W zależności od wybranego pakietu mamy dostęp do określonych funkcji. Krakowska firma z pewnością zrewolucjonizowała branżę tłumaczeniową i ułatwiła pracę wielu firmom. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz