Wyciskarka Hurom HP

Udostępnij

fot. hurom.pl

Wyciskarka Hurom HP to bardzo nowoczesne urządzenie, które może przydać się w każdym gospodarstwie domowym, ale również w restauracji czy też kawiarni. To model drugiej generacji, należący do serii Personal. Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala na bardzo precyzyjne przygotowywanie soków czy też sorbetów, które będą mieć w sobie bogate składniki odżywcze. Urządzenie zadziwia odbiorców swoim eleganckim designem, wysoką funkcjonalnością oraz skutecznością działania.  

Hurom HP - najważniejsze zalety

Wyciskarka sprawdzi się praktycznie w każdym zadaniu. Cechuje się kompaktowymi rozmiarami, nadaje się więc nie tylko do przestronnych, ale też zdecydowanie mniejszych kuchni. Jest unikatowa, a ponadto posiada doskonałe parametry techniczne. Wyróżnia się na tle poprzednich modeli. Zainteresowani mogą przeznaczyć swoje środki na wyciskarkę dostępną w trzech wariantach kolorystycznych: kremowy, pistacjowy oraz pastelowy róż. Jednym z najważniejszych atutów wyciskarki Hurom HP jest jej stylowy design, ale też ciekawy kształt i wykorzystanie technologii wolnoobrotowej. Wałek, który jest w niej umieszczony obraca się około 43 razy na jedną minutę. Proces wyciskania soku jest więc bardzo precyzyjny, a uzyskane w ten sposób napoje mają wiele witamin i minerałów, zapewniając doskonałą wartość odżywczą, np. sportowcom.

Wyciskarka jest bardzo sprawna, a więc z pewnością nie będzie w stanie rozczarować nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyciśnie produkty do ostatniej kropli, a to wszystko dzięki wolnym i dokładnym obrotom. Wewnętrzne szczotki, które są w niej zastosowane precyzyjnie czyszczą misę już na etapie przygotowywania soku. Tym samym miąższ nie będzie odkładał się wewnątrz urządzenia i nie wpłynie negatywnie na działanie całej wyciskarki. Pozostanie skuteczna na bardzo długie lata, jeśli oczywiście będzie się o nią prawidłowo dbało. 

Sprawdź więcej na https://hurompolska.pl/produkty/hurom-hp/ >>

Prosta obsługa, wysoka jakość i łatwy montaż części

Opisywana wyciskarka ma także wiele innych zalet, wśród których można wyróżnić chociażby łatwy i intuicyjny montaż poszczególnych części. Nawet osoby bez większego doświadczenia poradzą sobie z tym bardzo sprawnie i bezbłędnie. Ponadto należy docenić wysoką jakość komponentów składowych i użytych materiałów, a także prostą obsługę. Poradzą sobie z tym np. osoby starsze. Korpus główny wyciskarki Hurom HP został wykonany ze specjalnego plastiku ABS. Jest on odporny na wszelkie wstrząsy, uderzenia, uszkodzenia mechaniczne i wibracje. To trwały i wytrzymały produkt. 

Do produkcji sita oraz wałka ślimakowego użyto klasycznego plastiku, cechującego się wzmożoną trwałością. Wyciskarka jest niezwykle wszechstronna, ponieważ pozwala na wyciśnięcie soku z owoców, ale też fasoli czy warzyw kapustnych. Każdy decyduje sam, na co w danym momencie ma ochotę. Zapewnia też cichą pracę, a to ze względu na wykorzystanie bezszczotkowego silnika AC, który dysponuje mocą 150 W. Soki są więc wyciskane bez żadnego hałasu, co przydaje się np. w tych mieszkaniach, w których przebywają małe dzieci. Wyciskarka jest dużo lepszym rozwiązaniem niż głośne sokowirówki i blendery. Silnik cechuje się 10-letnią gwarancją, a produkt jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Wystarczy postępować według instrukcji obsługi, a nikomu nie grozi krzywda. Godnym uwagi elementem jest również specjalny system chłodzenia, dzięki któremu urządzenie jest idealnie chronione przed przegrzaniem, nawet przy bardzo wysokich temperaturach panujących na zewnątrz domu. Komora wsadowa nie jest zbyt szeroka, a to wszystko po to, aby dzieci nie mogły wsadzić do niej swoich rączek. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz