Gogglebox. Przed telewizorem – podglądanie ludzkich reakcji

Udostępnij

zdj. styl.fm

Ciekawość jest rzeczą ludzką. Choć mówi się, że to pierwszy stopień do piekła, chęć podpatrywania zachowań decyduje o dużym sukcesie programów typu reality TV. Polska edycja Gogglebox  -audycji na licencji brytyjskiej - bazuje na osadzeniu widzów programów telewizyjnych oraz ich reakcji na nadawane audycje w roli bohaterów serii. Dziwne? Szokujące? Niecodzienne? Pomysł na konwencję programu sprawdził się na tyle, że od sześciu lat wyemitowano już dwanaście sezonów polskiej edycji, a widzowie stacji TTV proszą o więcej!Przed telewizorem z rodziną lub przyjaciółmi

Konwencja programu oparta jest na wspólnej zabawie. Spróbujmy w wyobraźni wcielić się w bohaterów: Zasiadamy przed plazmą i oglądamy aktualnie popularne programów telewizyjnych – rozrywkowe , popularne seriale, teleturniejów, emocjonujące paradokumenty czy pouczające reality shows. Przed tytułowym ekranem gromadzą się rodziny, grupy znajomych lub pary. Clou programu stanowi obserwacja ich reakcji i komentarzy – każda wspólnota jest zupełnie inna, a różne osoby mają odmienne opinie.

Żywo reagujący obserwatorzy programów stają się celebrytami, nawet niekoniecznie w przenośni - dosłownie. w dalszej części przedstawimy sylwetki bohaterów, których pokochała polska widownia.

Formuła 2w1: obserwujemy reakcje, poznajemy ofertę różnych stacji TVW Gogglebox komentuje się programy z ostatniego tygodnia - dzięki temu my jako widownia możemy skonfrontować nasze własne zdanie z wypowiedziami bohaterów serii. Może dzięki temu przekonamy się do obejrzenia serialu historycznego, lub wprost przeciwnie - widzieliśmy odcinek jakiegoś programu, lub transmisję z koncertu i chcielibyśmy wiedzieć, co mają na ten temat do powiedzenia nasi ulubieńcy, którzy gromadzą się przed telewizorem?

Wyraziste osobowości, przyszli celebryci

W trakcie naszego towarzyszenia bohaterom Identyfikujemy się z ludźmi, którzy są choć  do nas podobni lub  z takimi osobami, z którymi sami chcielibyśmy się zaprzyjaźnić. Za moment przybliżymy Wam kilka wyrazistych postaci, które stały się rozpoznawalne dzięki występowi w Gogglebox.Big Boy - Mateusz Borkowski

Mateusz jest obdarzony niebywałym poczuciem humoru. W pierwszych sezonach programu źle czul się w swoim ciele - w końcu ważył ponad 200 kilogramów. W miarę upływu czasu mogliśmy zaobserwować przemianę w atrakcyjnego, pewnego siebie mężczyznę. bohater podkreśla, że przełomowa okazała się operacja zmniejszenia żołądka - bez tego skuteczna utrata wagi nie byłaby możliwa. Portal Youtube, jak i celebryckie serwisy newsowe są pełne wywiadów z Big Boyem oraz jego relacji ze spektakularnej walki o zdrowie i dobrą formę.Sylwia BombaPiękna, młoda brunetka wyróżnia się uroda i charyzmą. Z zawodu fotograf, prowadzi popularny profil w serwisie Instagram. Możemy tam podziwiać kulisy jej pracy, zamiłowanie do luksusowych marek modowych i wykwintnych stylizacji, jak też życie z rodziną i wcielanie się w rolę młodej mamy. Każdy widz czy użytkownik Instagrama zachwyci się zawartością galerii użytkowniczki @sylwiabomba.Agnieszka KotońskaAgnieszka wraz z mężem i synem dołączyli na początku trzeciego sezonu. Dość szybko zajęli miejsce na podium  ulubieńców widzów. Jako rodzina są ciepli, szczerzy, zabawni, autentyczni i bezpośredni. W miarę upływu czasu możemy zaobserwować, jak Agnieszka chudnie, staje się pewniejsza siebie, zmienia styl ubierania i kolor włosów - jesteśmy z niej dumni razem z nią.

https://styl.fm/tagi/gogglebox

Komentarze (0)

Zostaw komentarz